MUDr. Kateřina Nová

Aktuality
vloženo: 1.11.2021

POZOR!!!

Z důvodu nárůstu pozitivně testovaných na Covid-19, četné nutné administrativy s tím související, mnohými telefnickými konsultacemi a v neposlední řadě nárůstu počtu nutných vyšetření pacientů s respiračnými příznaky (Covidových i necovidobvých) prosím o odložení objednávek na preventivní prohlídky zatím do konce roku 2021, tak aby byl časový prostor pro výše změniňované.
Očkování: z časových důvodu t.č. neočkuji III. dávky, doporučuji se obrátit na očkovací centrum nemocnice Sušice- lze se nechat očkovat i bez registrace.
V případě změn - t.j. očkování u mne v ordinaci dám vědět.
PROSÍM ČTĚTE DALŠÍ AKTUALITY!!
Děkuji za pochopení Nová K.

vloženo: 14.10.2021

DŮLEŽITÉ!!!

Vzhledem ke stoupajícímu počtu virových nákaz prosím o dodržování základních protiepidemiologických pravidel- vždy je nutno se předem objednat- pro nemocné s projevy respirační infekce vyhrazen čas na konci pracovní doby  od 11:00 hodin- prosím vždy předem zavolejte. V ostatním čase provádím prevence, předoperační vyšetření a kontroly chronicky nemocných lidí. Děkuji

vloženo: 12.4.2021

Důležité!!

Dostali jsme info, že je možno objednat pacienty při splnění idikačních kritérií k ambulantnímu podání monoklonálních protilátek (REGN-COV2)- nemocnice Klatovy. Podání je nutné nejpozději do 7 dnů od nástupu klinických příznaků.
Podmínky:                                                                                        - postačí pozitivní antigenní test či PCR na SARS-CoV-2 či  i jen rizikově významný kontakt s pozitivně testovanou osobou. 
- z tohoto důvodu,  je-li  Vám nad 65 let či jste v rizikové skupině  s  dg. (obezita, plicní, ledvinové, onkologické onemocnění, kardiak, DM I. typu, roztroušená sklerota, lupus, či s poruchou imunity) zkontaktujte mne co nejdříve, zajistím podání monoklonálních protilátek, které zabrání rozvoji tzv. Covidové plíce s nutností hospitalizace.
MUDr. Nová K.

vloženo: 8.9.2021

ZAHAJUJEME OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE!!

Ode dnes možno očkovat proti chřipce- máme k dispozici vakcinu Influvac tetra.