MUDr. Kateřina Nová

Aktuality
vloženo: 15.9.2020

AKTUÁLNĚ ZMĚNA!!!

Z důvodu nařízení KHS mám sestřičku nadále v karanténě, vzhledem k aktuální situaci má posunutý termín 2. odběru na 25.9.20.  Prosím o strpení, jsem nadále v ordinaci sama,  budu ráda za odložení prohlídek a všech záležitostí, které nejsou akutní. Telefony nestíhám zvedat,  proto prosím o využití jiných forem kontaktování – mail, SMS mobil, erecepty.
Děkuji za pochopení Nová K.
Další info:
- DNE 25.9.20 NEORDINUJI, ZASTUPUJE DR. JANDOVÁ
Očkovací látky jž mám dovezené, začnu očkovat, až budu mít sestřičku v ordinaci. Bohužel navýšení množství látek nebylo možné, proto upřednostním ty, kteří se nechávají očkovat pravidelně. 
vloženo: 23.8.2020

DŮLEŽITÉ!! Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci (Covid-19)

1) V čekárně dodržovat odstup 2 metry 
2) Vstup do čekárny a ordinace pouze s rouškou
3) Do ordinace (sesterny)  budou pacienti vpouštěni jednotlivě
4) Pokud možno, objednávejte se předem, vzhledem k počtu telefonních hovorů není možno se vždy dovolat (a ani telefon nejsme shopni zvednout pakliže vyšetřuji či sestra nabírá), proto prosím (zvláště tehdy, není-li nutné klinické vyšetření) využijte erecepty, email, ev. zašlete SMS zprávu (na mobil 731109508)  - ozvu se
5) V případě projevů respiračního onemocnění  před vstupem do ordinace či při objednání nahlašte, budeme mít tak možnost se adekvátně ochránit, čímž zamezíme (v případě kontaktu s nemocným Covid-19) uzavření ordinace z důvodu karanténních opatření
6) mezi 11:00 a 12:00 hodinou (po, út, čt, pá) si primárně budu zvát (vyšetřovat)  pacienty s akutním respiračním onemocněním z důvodu minimalizace rizika nákazy ostatních zdravých klientů, kteří pořebují vyšetření (předoperační vyšetření, těhotenské prohlídky, dispenzární péče, atd)
Děkuji za pochopení MUDr. Nová Kateřina