MUDr. Kateřina Nová

Aktuality
vloženo: 6.5.2020

ZMĚNA ORDINAČNÍCH HODIN, MOŽNOST OBJEDNÁNÍ ONLINE

Od 11.5.20 možno již objednávat online, prosím NECHOĎTE  bez objednání, bude-li plně obsazeno, předem zavolejte, vždy se domluvíme. Minimalizujete tím riziko možné nákazy (spojená čekárna- oční, ortopedická)
Děkuji za pochopení

vloženo: 20.4.2020

KARANTÉNA UKONČENA!!

Je načase postupně začít uvolňovat přísná protiepidemická opatření, nicméně stále s velkou obezřetností. Z tohoto důvodu jsem od 27.4.20 nastavila ordinační hodiny a chod ordinace tak, aby se co nejvíce omezil kontakt pacientů v čekárně a souběžně aby byl minimalizován souběh pacientů nemocných (s respiračními příznaky) a pacientů s jinou diagnózou včetně časového prostoru na povinnou dezinfekci po každém pacientovi.
POZOR!! pacient bude ošetřen pouze po předchozím telefonickém objednání na konkrétní čas s 30 minutovým intervalem.
Ordinační hodiny jsou rozděleny následovně:
Pondělí, úterý, čtvrtek, pátek:
7:00-8:00 – jen odběry – objedná si sestra na konkrétní čas
8:00-10:00 – kontroly, prohlídky, prevence, předoperační vyšetření, akutní ošetření nemocných s NErespiračními obtížemi
10:30-12:00 – pacienti nemocní s respiračními obtížemi, kontroly před ukončením karantény (provedení povinných rychlotestů)
Středa:
12:00-14:00 - kontroly, dispenzarizace, prevence, předoperační vyšetření, akutní ošetření nemocných s NErespiračními obtížemi
14:30-16:00 – pacienti nemocní s respiračními obtížemi, kontroly před ukončením karantény (provedení povinných rychlotestů)
Děkuji za pochopení a dodržování nastavených pravidel.

vloženo: 13.4.2020

POZOR DŮLEŽITÉ!! - AKTUALIZOVÁNO

Dne 10.4.2020 ve večerních hodinách jsem byla informována, že jeden z pacientů, kterého jsem 6.4.2020 ve své ordinaci ošetřila (a indikovala k odběrům na Covid-19) je pozitivní. Z tohoto důvodu mně a mé sestřičce byla nařízena karanténa, současně byl indikován 1. odběr (proveden 11.4.20- jsme NEGATIVNÍ). Druhý odběr naplánován na 18.4.20, ukončení karantény možno po sdělení negativního výsledku 2. stěru.
V tuto chvíli bohužel z důvodu nařízené karantény, dle vyjádření pracovníka KHS mohu pracovat jen distančně, bez možnosti kontaktu s pacienty. Nicméně i v tomto režimu se budu snažit být i nadále k dispozici (erecepty, on line komunikace, konsultační služby, zajištění nutného lékařského vyšetření u kolegy dle rozpisu, skenování potřebných dokumentů). Kontaktovat mne lze na telefonním čísle 731109508, bude-li obsazeno, zanechte SMS či mailovou zprávu s Vaším kontaktem- ozvu se Vám.
Děkuji za pochopení MUDr. Nová Kateřina

vloženo: 26.3.2020

POZOR!! naše ambulance od 30.3.20 přechází do nouzového režimu.

Toto opatření zavádíme jednak abychom ochránili nás zdravotníky, ale i naše pacienty. Dalším důvodem je  zajištění plynulé  kontinuity primární péče v případě možného uzavření jakékoliv praxe praktického lékaře v regionu ve vazbě na nařízenou karanténu či z důvodu nemoci. 
V ordinaci (já i sestra) jsme každý všední den přítomny, co lze po telefonu, vyřídíme, zašleme mailem, oskenujeme. Bude-li nutné fyzické (kontaktní)  vyšetření- po předchozí telefonické konsultaci VŽDY zajistíme u mne či v ordinaci aktuálně ordinujícího lékaře dle rozpisu. 
Děkuji za pochopení a současně doufám, že tato opatření nebudou trvat dlouho a přejdeme zpět do našeho běžného režimu.

Nová Kateřina

vloženo: 22.3.2020

22.3.20- aktualizace Covid -19

- POZOR!! změna ordinačních hodin, stále platí maximálně využívat on-line systém receptů, telefonické konsultace, mail.
- NOVĚ!! - mimo ordinační hodiny mne lze kontaktovat na         731 10 95 08
- NOVĚ!! od 30.3.20 spuštíme krizový plán pro pacienty ORP Sušice- na každý všední den bude určena jedna kontaktní ambulance, kde bude možno pacienty akutně vyšetřit. Rozpis bude k dispozici všem praktickým lékařů, městu Sušice, nemocnici Sušice.
- NOVĚ!! Algoritmus Nastavení systému- komunikace Covid 19

soubor ke stažení: 13-22.3.20-aktualizace-covid-19.pdf

vloženo: 14.3.2020

Coronavirus- dočasná opatření, doporučení !!

V současnosti, ve vazbě na riziko šířící se epidemie coronavirem, prosím své pacienty, kteří nejsou nemocní a nepotřebují akutní lékařské ošetření, nicméně potřebují vypsat léky, poukazy, aby využívali on-line objednávkový formulář pro recepty, či mne kontaktovali telefonicky nebo prostřednictvím mailu. (Zde prosím o trpělivost, neboť vzestup telefonických kontaktů rapidně stoupá). Návštěvy neakutního rázu z důvodu - preventivní prohlídky, pracovně lékařské prohlídky, vypisování pojistek, administrativní činnosti – prosím odložte. Tato opatření jsou ve vazbě mimo jiné i na skutečnost, kdy moje čekárna je spojena s čekárnou dalších 3 lékařů a pojí se s rizikem nákazy byť zatím sezonní virózy. Děkuji za pochopení a v případě jakékoliv změny v provozu ordinace Vás budu informovat.
- konkrétní opatření, telefonní kontaktní čísla na hygienu atd po rozkliknutí aktualit
- Stále ordinujeme, ošetřujeme, jen prosím v případě respiračních příznaků předem zavolejte či podejte info mailem s telefoním číslem (jakmile bude chvilička, ozvu se Vám) a budeme vždy situaci řešit případ od případu
 

vloženo: 27.8.2019

Nové webové stránky

Nové webové stránky praktického lékaře pro dospělé. Stránky jsou aktualizované a přizpůsobené aktuálním informačním a zdravotním trendům, nově zde naleznete informace týkající se péče o pacienty v závěru života.