MUDr. Kateřina Nová

Aktuality
vloženo: 26.3.2020

POZOR!! naše ambulance od 30.3.20 přechází do nouzového režimu.

Toto opatření zavádíme jednak abychom ochránili nás zdravotníky, ale i naše pacienty. Dalším důvodem je  zajištění plynulé  kontinuity primární péče v případě možného uzavření jakékoliv praxe praktického lékaře v regionu ve vazbě na nařízenou karanténu či z důvodu nemoci. 
V ordinaci (já i sestra) jsme každý všední den přítomny, co lze po telefonu, vyřídíme, zašleme mailem, oskenujeme. Bude-li nutné fyzické (kontaktní)  vyšetření- po předchozí telefonické konsultaci VŽDY zajistíme u mne či v ordinaci aktuálně ordinujícího lékaře dle rozpisu. 
Děkuji za pochopení a současně doufám, že tato opatření nebudou trvat dlouho a přejdeme zpět do našeho běžného režimu.

Nová Kateřina

vloženo: 22.3.2020

22.3.20- aktualizace Covid -19

- POZOR!! změna ordinačních hodin, stále platí maximálně využívat on-line systém receptů, telefonické konsultace, mail.
- NOVĚ!! - mimo ordinační hodiny mne lze kontaktovat na         731 10 95 08
- NOVĚ!! od 30.3.20 spuštíme krizový plán pro pacienty ORP Sušice- na každý všední den bude určena jedna kontaktní ambulance, kde bude možno pacienty akutně vyšetřit. Rozpis bude k dispozici všem praktickým lékařů, městu Sušice, nemocnici Sušice.
- NOVĚ!! Algoritmus Nastavení systému- komunikace Covid 19

soubor ke stažení: 13-22.3.20-aktualizace-covid-19.pdf

vloženo: 14.3.2020

Coronavirus- dočasná opatření, doporučení !!

V současnosti, ve vazbě na riziko šířící se epidemie coronavirem, prosím své pacienty, kteří nejsou nemocní a nepotřebují akutní lékařské ošetření, nicméně potřebují vypsat léky, poukazy, aby využívali on-line objednávkový formulář pro recepty, či mne kontaktovali telefonicky nebo prostřednictvím mailu. (Zde prosím o trpělivost, neboť vzestup telefonických kontaktů rapidně stoupá). Návštěvy neakutního rázu z důvodu - preventivní prohlídky, pracovně lékařské prohlídky, vypisování pojistek, administrativní činnosti – prosím odložte. Tato opatření jsou ve vazbě mimo jiné i na skutečnost, kdy moje čekárna je spojena s čekárnou dalších 3 lékařů a pojí se s rizikem nákazy byť zatím sezonní virózy. Děkuji za pochopení a v případě jakékoliv změny v provozu ordinace Vás budu informovat.
- konkrétní opatření, telefonní kontaktní čísla na hygienu atd po rozkliknutí aktualit
- Stále ordinujeme, ošetřujeme, jen prosím v případě respiračních příznaků předem zavolejte či podejte info mailem s telefoním číslem (jakmile bude chvilička, ozvu se Vám) a budeme vždy situaci řešit případ od případu
 

vloženo: 27.8.2019

Nové webové stránky

Nové webové stránky praktického lékaře pro dospělé. Stránky jsou aktualizované a přizpůsobené aktuálním informačním a zdravotním trendům, nově zde naleznete informace týkající se péče o pacienty v závěru života.